Nejlepší vysavač

★★★★☆ 65 reviews

Jste hledali nový vysavač? Nevím, který model koupit? Chcete znát nejlepší ekonomické modely, které jsou v současné době na trhu? Pokud je odpověď na všechny tyto otázky ano, pak jste našli průvodce, který je pro vás to pravé.

Typy vysavačů za nízkou cenu

Vysavač je nezbytným zařízením pro péči o náš domov, umožňuje nám ho snadno udržovat v čistotě, aniž bychom museli ztrácet příliš mnoho času. Na trhu je několik modelů, které se liší cenou, velikostí, kapacitou, výkonem a technologií sání.

Můžeme je rozdělit do tří hlavních makroskupin: tažný vysavač, elektrický koště (nebo vertikální vysavač) a vakuový robot.

Každý vysavač má své vlastní výhody a nevýhody: v tomto článku vám řekneme o modelu tažení, který se v současné době ukazuje jako nejpoužívanější spotřebiteli, a také o modelu s nejdostupnější hodnotou za peníze.

Levný tažený vysavač

Tažné vakuum má velmi vysoký sací výkon, má funkční design, který usnadňuje použití a přepravu. Je pohodlný a díky různým zobákům, které se obvykle prodávají společně s vysavačem, umožňuje efektivní úklid na různých površích, ať už jde o keramické podlahy nebo parkety, koberce nebo látky, sedací soupravy nebo koberce.

Stejně jako u jiných modelů může být tažný vysavač také s taškou nebo bez ní. V případě bezsáčkového tažného vysavače bude prach a další látky nasávány do nádoby, kterou lze vyprázdnit a vyčistit speciálními mechanickými tlačítky, která se aktivují ručně.

U modelů sáčků, jakmile je plný, stačí jej vyměnit za nový (obvykle každý vysavač v závislosti na značce a modelu potřebuje speciální sáčky, které lze zakoupit online nebo ve specializovaných obchodech).

Při nákupu je užitečné zvážit snadné použití, přenosnost a sílu. Dáváte přednost vysavači s lehkým a kompaktním designem, abyste jej mohli snáze přepravovat a skladovat.

Jednou z rad může být také nákup vysavače vybaveného různými kartáči, které můžete podle potřeby měnit: můžete jej použít k čištění různých povrchů bez rizika poškrábání nebo jejich zničení.

Chcete si vybrat levný a účinný vysavač?

Pokud hledáte vysavač, který má některé diskrétní funkce, jako je výkon, nízká spotřeba energie a praktické využití, ale nechcete utrácet spoustu peněz, na trhu je mnoho modelů vysavačů střední třídy, schopen uspokojit každého.

Abyste si vybrali nejlepší levný vysavač, budete muset porovnat funkce a ceny a udělat si inventuru. Budete se tedy muset zaměřit na produkt, který má vůbec nejlepší poměr cena / výkon.

Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších levných vysavačů, které jsou v současné době na trhu. U každého modelu vám ukážeme hlavní technické vlastnosti, přednosti a nedostatky.

Každý vysavač v seznamu byl vybrán s přihlédnutím kromě charakteristik, hodnocení a hodnocení spotřebitelů, kteří je zakoupili a používali.

Top 5 nejlevnějších vysavačů všech dob:

  • Rowenta RO3753EA

Kompaktní vysavač Rowenta Compact Power Cyclonic byl navržen pro všechny, kteří hledají extrémně účinný a snadno ovladatelný vysavač; je praktický, snadno se přenáší a skladuje.

Tento vysavač zajišťuje optimální výkon na každém povrchu, zejména na keramických nebo terakotových podlahách. Je vybaven monocyklonovým systémem a dosahuje vysoké úrovně odlučování prachu a vzduchu, a to i díky cyklonové technologii, která v průběhu času nabízí vynikající a konstantní čisticí výkon.

Rowenta Compact Power se také skládá ze 2 úrovní filtrace ( pěnový filtr umístěný před motorem a specifický vysoce účinný filtr umístěný přímo před výstupem vzduchu), aby zachytil i ty nejmenší prachové částice emitované z motoru.

Nádobu lze snadno čistit a pouhými čtyřmi jednoduchými pohyby ji budete moci otevřít, abyste odstranili nahromaděný prach. Má vynikající poměr cena / výkon a k dnešnímu dni je jedním z nejvíce nakupovaných a oceňovaných vysavačů od italských spotřebitelů.

NabídkaKompaktní cyklónový bezsáčkový tažný vysavač Rowenta RO3753EA, cyklónová technologie, ...
  • Bezsáčkový tažný vysavač
Cenu najdete na Emag
  • Hoover La71 La10011 Lander

Hoover Lander je tažený vysavač bez sáčku. Má moderní a podmanivý design, je extrémně lehký a kompaktní, snadno se s ním manipuluje a díky prostorově úspornému tvaru tiše odpočívá v každém malém prostoru. Nádoba má objem 1,2 litru, snadno se vyprazdňuje a zaručuje vysoký a účinný čisticí výkon.

Je vybaven pokročilým systémem cyklonové technologie , který vám umožňuje optimalizovat proudění vzduchu jeho rychlým oddělením od prachu. Nevyžaduje speciální údržbu a lze jej bezpečně použít na různých površích, ať už jde o koberec, terakotovou podlahu, parkety atd.

Má výkon 2 000 W a ti, kteří jej zakoupili, jsou plně spokojeni, zejména s ohledem na velmi konkurenceschopnou cenu a vysoký výkon. Produkt s dobrým výkonem za velmi dostupnou cenu.

NabídkaHoover La71 La10011 Lander - bezsáčkový tažný vysavač, 700 W, 1,2 litru, 78 Decibelů, ...
  • Cyklonová technologie pro vysoký stupeň odlučování prachu a nízkou úroveň údržby filtrů
Cenu najdete na Emag
  • Polti Forzaspira C110 Více

Polti Forzaspira C110 Plus je bezsáčkový cyklónový tažný vysavač , je lehký, extrémně kompaktní a zaručuje vysoký výkon při nízké spotřebě 45% (ve srovnání s předchozími modely stejného výrobce). Silné sání zajišťuje optimální výsledky čištění na všech typech podlah, jako jsou dlaždice, mramor, terakota a parkety.

Díky svému designu, navrženému tak, aby byl lehký a snadno přenosný, bohatému vybavení příslušenství a velké kapacitě 2L nádoby, je úklid domu pomocí vysavače Polti rychlý a snadný. Kartáč vložený v základní sadě má dvě polohy, můžete vysávat jak koberce, tak koberce a parkety a jemné podlahy.

Pokud hledáte levný vysavač bez sáčku, může to pro vás být navrženo společností Polti: má velmi nízké náklady, zejména s ohledem na jeho vlastnosti a technické vlastnosti.

Cyklistický tažný vysavač Polti Force C110_Plus, bez pytlů, HEPA FILTR, 80 dB, 4 ...
  • Bezsáčkový, kompaktní a snadno ovladatelný cyklonový tažný vysavač
Cenu najdete na Emag
  • Weasy WS14

Weasy WS14 je bezsáčkový tažný vysavač , je vhodný pro ty, kteří potřebují skromný levný vysavač. Je to velmi nízká cena ve srovnání s jinými vysavači ve stejné řadě a zaručuje optimální čištění na jakémkoli typu povrchu.

Jedná se o vysavač třídy AAA, proto s nejnovější technologií a přináší značné úspory elektrické energie. Díky různým kartáčům obsaženým v základní sadě lze tento vysavač použít na tvrdé podlahy, ale také na textilie, jako jsou koberce, sedací soupravy nebo koberce.

Je také vybaven filtrem HEPA, který zaručuje vynikající filtrační výkon, pomáhá účinně bojovat s roztoči a alergiemi, odsávání je účinné a hluboké na všech tkáních. Dvoulitrová nádrž je vyjímatelná a průhledná, lze ji snadno rozebrat a vyprázdnit jediným gestem.

Má dobrou cyklonální sílu , ale bohužel se ukazuje, že zejména kontejnerová nádrž není časově příliš odolná; pokud materiály používáte často, mohou se snadno uvolnit a rozbít.

WëASY WS14 AAAA bezsáčkový tažný vysavač, 900 W, 2 litry, 78 decibelů, plast, modrý a ...
  • Energetická třída: a, kvalita filtrace: a
Cenu najdete na Emag
  • Severin 7045

Severin 7045 je tažený vysavač s taškou, vhodný zejména pro úklid domácností se středně velkými povrchy. Díky namontovaným filtrům a třídě emisí prachu je toto zařízení navržené společností Severin ideální pro osoby trpící alergiemi.

Má slušný výkon 750 wattů, který lze upravit podle povrchu, který se má čistit. Jedná se o tichý vysavač (72 dB) a je vybaven různým příslušenstvím, tryskou XL na parkety, na choulostivé povrchy a látkovým sáčkem se speciálními otvory pro plnění, nábytek a praskliny. Je také vybaven filtrem HEPA 13, který zaručuje čistý a zdravý vzduch.

Díky ergonomické rukojeti, držadlu a pohodlným kolečkům se vysavač Severin 7045 snadno přenáší .

Se svým 6 metrů dlouhým kabelem má široký rozsah působení (dosahuje až 9 metrů daleko) a díky snadno dosažitelné teleskopické trubici zajistí optimální čištění v každém rohu domu. Má kapacitu 3 l a celkovou hmotnost 3,9 kg.

Produkty podobné Nejlepší vysavač

Nejlepší vysavač – Nejlepší nabídky

Nejlepší 28palcové chytré televize k nákupu – Srovnání online

Nejlepší smartphony se dvěma sim kartami k nákupu – Srovnání online

Nejlepší chytré televize samsung k nákupu – Nejlepší nabídky

Nejlepší antivirus – Nejlepší ceny

Nejlepší břitva – Nejlepší ceny