Nejlepší 28palcové chytré televize k nákupu

★★★★☆ 261 reviews
28palcové televizory jsou vyvážená zařízení s vynikajícím poměrem cena / výkon a všestranným využitím. Zde jsou nejlepší 28palcové chytré televize.
V posledních letech je stále obtížnější najít 28palcové televizory. Ve skutečnosti vyvíjející se technologie přinesla nové možnosti, jako jsou OLED a QLED, které vyžadují větší velikosti , což upřednostňuje návrh více než 40palcových televizorů. V každém případě je toto opatření jedním z nejvyrovnanějších, protože vám umožňuje umístit displej i v prostředích s omezeným prostorem, jako je ložnice nebo kuchyně, a zajistit tak adekvátní vidění i z blízké vzdálenosti. Zjistíme, jaké jsou nejlepší dostupné 28palcové chytré televize , analyzujeme všechny funkce, které je třeba vyhodnotit, abychom vybrali správný model.

Jakou 28palcovou Smart TV koupit?

V oboru je několik dalších, které nabízejí 28palcové televizory, mezi nimiž jsou především Samsung, Philips a LG. Při výběru je důležité nejprve zvážit kvalitu a vzít v úvahu, že minimálním rozlišením je standard HD Ready, který poskytuje rozlišení až 1 280 × 720 pixelů, poměr stran obvykle 16: 9 a aktualizaci frekvence kolem 50 -60 Hz. Pro vysoké rozlišení byste měli zvolit alespoň rozlišení Full HD, systém progresivního skenování s 1920 × 1080 pixely, ideální pro sledování filmů a televizních seriálů nebo her, které těží z velmi detailních a čistých obrazů. Velmi málo 28palcových chytrých televizorů nabízí rozlišení 4K Ultra HD s rozlišením až 4096 × 2160 pixelů a možností vychutnat si vynikající kvalitu ve srovnání s Full HD. Také je potřeba se podívat na technologie panelu, většina z LED zařízení s LED podsvícením, efektivním řešením pro poskytnutí odpovídající jas. Pro optimalizaci světla je přítomnost HDR důležitá, neměla by být podceňována zejména u her, kromě obnovovací frekvence a zpoždění vstupu. Stejným způsobem musíte ovládat konektivitu Smart TV a vybrat si nejvhodnější možnost podle svých potřeb. Mnoho 28palcových televizorů nabízí predispozici pro ethernetový kabel, což je optimální konfigurace pro využití výhod všech rychlostí sítě, zejména pro připojení přes optické vlákno. Pro větší pohodlí je důležité mít modul Wi-Fi, tímto způsobem můžete televizor připojit bezdrátově, což eliminuje potřebu kabelu, ale s přihlédnutím ke ztrátě části výkonu připojení. Některá zařízení mohou fungovat flexibilně, ať už jako pracovní monitory PC, nebo jako chytré televize, například duplikováním displeje smartphonu pomocí funkcí zrcadlení. To vám umožní využít více výhod displeje, což je v některých situacích užitečný kompromis, byla by to domácí stanice využívaná nejen pro chytrou práci, ale také pro sledování filmů a videoher. Konečně je nezbytné co nejdříve koupit televizory s nízkou spotřebou schválené pro energetickou třídu A nebo vyšší, aby se omezily náklady na účty a znečišťující emise.

Kolik stojí 28palcová chytrá televize?

Cena 28palcového televizoru závisí na řadě faktorů, od panelových technologií po vestavěné funkce, od kvality obrazu až po konektivitu. Nejlevnější modely lze obvykle zakoupit za méně než 200 EUR, přičemž dobrá základní zařízení jsou jednoduchá, ale funkční, ideální pro ty, kteří nechtějí utrácet příliš mnoho, například za nákup druhého nebo třetího monitoru k instalaci do Dům. Většina 28palcových chytrých televizorů se nachází v cenovém rozpětí 2-300 eur, kde jsou k dispozici také vysoce kvalitní Full HD televizory, až na vrchol nabídky s rozlišením 4K UHD, které může stát přes 300 eur.

Nejlepší 28palcové chytré televize: tady je to, co koupit

28palcové televizory nepatří mezi nejběžnější modely, ale na trhu najdete několik velmi zajímavých návrhů se zařízeními, která se vyznačují vynikajícím poměrem cena / výkon. Zde je výběr nejlepších 28palcových chytrých televizorů na trhu se všemi zařízeními, která si můžete koupit online od nejlevnějších po nejexkluzivnější.

LG 28TK430V

Chytré televize LG Ti, kteří nechtějí moc utrácet, se mohou rozhodnout pro chytrou televizi LG 28TK430V, počítačový monitor s přijímačem DVB-T2 pro digitální pozemní vysílání a tuner DVB-S2 pro příjem satelitních přenosů. Jedná se o LED TV s HD rozlišením, vybavenou dvěma HDMI vstupy, USB portem a optickým audio výstupem, s poměrem stran 16: 9 a výkonem 10 W. Tento model navržený společností LG je kompatibilní s přílohou VESA 100 × 100 cm, váží méně než 4 kilogramy a je schválen v energetické třídě A, nabízí také široký pozorovací úhel a technologii Flicker Safe pro omezení blikání. Hlavní vlastnosti Proč to koupit? Funkce duální TV a PC monitoru. Zjistěte cenu LG 28TK430V na Emag.

LG 28TL510V-WZ

28palcové chytré televize LG Jedním z nejlepších 28palcových chytrých televizorů základní úrovně na trhu je LG 28TL510V-WZ, LED TV s rozlišením HD a formátem 16: 9. Dodává se se standardním syntetizátorem DVB-T2 / S2 pro satelitní a digitální pozemní vysílání, vestavěnými vstupy USB a HDMI, dvěma vestavěnými reproduktory s celkovým výkonem 10 W a modulem Wi-Fi pro bezdrátové připojení. Existují funkce specifické pro hry a kino, které optimalizují výkon v závislosti na typu přehrávaného multimediálního obsahu, s pozoruhodnou hodnotou za peníze a moderním a originálním designem. Hlavní vlastnosti Proč to koupit? Efektivní televize s okouzlující estetikou. Podívejte se na cenu LG 28TL510V-WZ na Emag.

Samsung LS27AM502NUXEN M5

Chytré televize Samsung Navzdory skutečnosti, že se nejedná o skutečnou Smart TV, je monitor Samsung LS27AM502NUXEN M5 velmi zajímavou multifunkční obrazovkou, ve skutečnosti je možné jej nabídnout jako displej pro PC, pro <href="#">herní konzoli, ale také jako chytrý televizor díky připojení smartphonu prostřednictvím integrované služby Smart Hub. Přes 27palcová obrazovka má rozlišení Full HD s formátem 16: 9, podporuje bezdrátové připojení, vstupy Bluetooth, HDMI a USB, s režimem Eye Saver, který snižuje únavu očí v případě dlouhodobého používání. Hlavní vlastnosti Proč to koupit? Monitor vše v jednom pro práci, hry a zábavu. Koupit Samsung LS27AM502NUXEN M5 na Emag.

LG 8TN515S-PZ

Chytré televize LG 28 palců LG Smart TV , která se považuje za absolutně je 8TN515S-PZ, zařízení schválená s energetické třídy A a vybavena WebOS 4.0 operačního systému. Zařízení má procesor Triple XD Engine pro optimalizaci výkonu se zpožděním pouhých 5 ms, přijímač kompatibilní se signálem pro digitální pozemní a satelitní vysílání a také funkci Smart Share pro duplikování obrazovky smartphonu na televizní obrazovce. LG nabízí rozlišení HD, dva vestavěné 5W reproduktory a modul Wi-Fi pro bezdrátové připojení k internetu. Hlavní vlastnosti Proč to koupit? Skvělá hodnota za peníze. Kupte si chytrou televizi LG 8TN515S-PZ od společnosti Emag.

Samsung UE28N4305

28palcový chytrý Samsung Mezi nejlepší 28palcové chytré televize, které kupujete, patří Samsung UE28N4305, LED TV s rozlišením HD Ready, elegantní design a třída energetické účinnosti A omezující spotřebu elektřiny. Konektivita je kompletní, s režimem Wi-Fi pro bezdrátové připojení, predispozicí pro připojení pomocí ethernetového kabelu a portů USB a HDMI. Samozřejmostí je tuner DVB-T2 pro digitální pozemní signalizaci, je velmi spolehlivý a zajišťuje dobrou kvalitu obrazu, se silným a podmanivým zvukem a dokonalým propojením se smartphonem prostřednictvím funkce Smart View. Hlavní vlastnosti Proč to koupit? Spolehlivý, snadno použitelný a s čistým zvukem. Kupte si Samsung UE28N4305 na Emag.

Philips 276E8VJSB

Chytré televize Philips Nejlepší 28palcovou televizí je Philips 276E8VJSB, 4K Smart TV s rozlišením Ultra HD a LCD monitorem s vysokým rozlišením, ideální pro streamování filmů a vysoce kvalitní televizní seriály, které nabízejí nejpodrobnější multimediální obsah. Zařízení integruje technologii IPS s podsvícením LED a zajišťuje přesné barvy a jasný obraz s ultratenkým rámečkem, díky němuž je video podmanivější. Formát je klasický 16: 9 se zpožděním pouhých 5 ms, nabízí systém Smart Contract a široký pozorovací úhel, navíc má zvukový výstup, 2 vstupy HDMI a DisplayPort 1.2. Hlavní vlastnosti Proč to koupit? Velmi vysoká kvalita obrazu. Koupit Philips 276E8VJSB na Emag.

Podobné články

Nejlepší chytré televize samsung k nákupu – Online katalog

Nejlepší antivirus – Nejlepší ceny

Nejlepší vysavač – Online katalog

Nejlepší 28palcové chytré televize k nákupu – Srovnání online

Nejlepší břitva – Nejlepší nabídky

Nejlepší smartphony se dvěma sim kartami k nákupu – Nejlepší ceny