Archiv akcí 2016

9.1. festival Hlína, Hlinsko

20.1. exhibice Anděl, Plzeň

23.1. exhibice U Strejčka, Nymburk

26.1. exhibice Café V Lese, Praha

27.1. exhibice Široko, České Budějovice

5.2. První bytslam Dejvice, Praha

13.2. exhibice Modrý trpaslík, Česká Třebová

17.2. exhibice Rock Café. Praha

23.2. exhibice Anděl, Plzeň

25.2. exhibice Božák, Teplice

29.2. První exhibice AC klub, Hradec Králové

1.3. exhibice Café Atlas. Brno

8.3. Femislam Divadlo hudby, Olomouc

11.3. exhibice Továrna, Zlín

18.3. exhibice Pracovna, Praha-Žižkov

19.3. exhibice Kafé v kině, Veselí nad Moravou

 22.3. exhibice StudentFest Klub FAMU, Praha

23.3. exhibice Café V lese, Praha

23.3. exhibice Velbloud, České Budějovice

 30.3. exhibice Anděl, Plzeň

1.4. Anatol Svahilec (bez přátel) Zach’s Pub, Plzeň

 2.4. exhibice Garáž: Trojka, Tachov

6.4. Slam žen Café Atlas, Brno

13.4. workshop Hraničář, Ústí nad Labem

15.4. Bytslam Dejvice, Praha

21.4. exhibice vol. 22 Rock Café, Praha

22.4. první velká exhibice v Ostravě, Klub Parník

26.4. exhibice Anděl, Plzeň

29.4. Anatol bez přátel Café Portal, Uherské Hradiště

1.5. Studentský Majáles, Praha

2.5. Majáles, Zlín

3.5. exhibice Café Atlas, Brno

6.5. Dudlík fest Chapeau Rouge, Praha

7.5. „Japonský“ slam Bio Oko, Praha

7.5. exhibice Kino Varšava, Liberec

10.5. exhibice Fénix Club, Zlín

12.5. Kladivo huby Divadlo hudby, Olomouc

18.5. exhibice Café V Lese, Praha

21.5. exhibice open air U Strejčka, Nymburk

24.5. exhibice AC klub, Hradec Králové

25.5. exhibice Anděl, Plzeň

31.5. workshop a exhibice Hraničář, Ústí nad Labem

7.6. exhibice Café Atlas, Brno

8.6. mezinárodní exhibice Hoblina, Olomouc

9.6. mezinárodní bytslam Karlín, Praha

10.6. exhibice Underground, Litomyšl

18.6. exhibice KC LaRitma, Aš

18.6. exhibice festival Zpatra, Praha

22.6. exhibice U Zacha, Plzeň

24.6. exhibice kino Hvězda, Uherské Hradiště

24.6. Open Air program, Hradec Králové

25.6. exhibice Moskyto, Domažlice

30.6. exhibice Café V Lese, Praha

9.7. exhibice Pohoda, Trenčín

18.7. Open air U Zvonu, Plzeň

 23.7. exhibice Trafostanice, Tábor

27.7. exhibice Literární stan LFŠ, Uherské Hradiště

1.8. exhibice Tiskárna na vzduchu, Praha

31.8. exhibice U Zacha, Plzeň

14.9.  Česko-belgický slam Rock Café, Praha

27.9. exhibice AC Klub, Hradec Králové

6.10. Svahilcův křest, Papírna, Plzeň

8.10. slam poetry show Muzikograf, Blansko

10.10. křest Poněkud ponuré poezie, Praha

11.10. exhibice Café Atlas, Brno

12.10. kvalifikace Café V Lese, Praha

14.10. bytslam Hradčanská, Praha

19.10. kvalifikace Moving Station, Plzeň

20.10. Duo Slam 2016 Divadlo hudby, Olomouc

24.10. exhibice+workshop Venuše ve Švehlovce, Praha

26.10. workshop+exhibice Klub 29, Pardubice

 2.11. exhibice Café Atlas, Brno

3.11. kvalifikace AC Klub, Hradec Králové

4.11. kvalifikace Stará Aréna, Ostrava

5.11. kvalifikace kino Varšava, Liberec

8.11. kvalifikace Divadlo hudby, Olomouc

10.11. exhibice 24 Rock Café, Praha

15.11. kvalifikace Hraničář, Ústí nad Labem

18.11. exhibice Kafé v kině, Veselí nad Moravou

19.11. kvalifikace klub Mír, Uherské Hradiště

22.11. česko-německá exhibice Anděl, Plzeň

23.11. kvalifikace Café Atlas, Brno

23.11. kvalifikace Horká vana, České Budějovice

25.11. exhibice 15kafe, Zlín

3.12. Master slam MeetFactory, Praha

6.12. Master slam Café Atlas, Brno

7.12. UP Masters slam Divadlo hudby, Olomouc

14.12. Master slam Anděl, Plzeň

16.12. Adventní slam Café V Lese, Praha

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*